Bu aşk mektubu/konuk postası dostum ve futbol ebeveynim Nila Rosen tarafından yazılmıştır.

11 yıl önce beni hamile bırakan kişiden başka kimseyle birlikte olacağımı hiç düşünmemiştim, ama ben ”” ve bu boşanma veya ayrılıktan kaynaklanmıyor. Aslında, hala düğünümüzde belirli üst düzey mezeler talep eden aynı adamla evliyim (ve hala ona minnettarım, çünkü yediğim tek şey olduğu için ”‹ Bütün gece .) Â Ama ben de başka birini buldum. Ve ben onun için düştüm.

Sarah, sen benim futbol eşimsin ve hayatımı daha iyi hale getiriyorsun. Haftada iki kez sürüş sorumluluklarını paylaşmayı teklif ederek beni ayaklarımdan süpürdüğünüz için dünyamın nasıl geliştiğini saymama izin verin.

Sadece kurtardığımız gaz değil; Bu ilişki bana çok daha fazlasını sunuyor:

1 kez. Günlük olarak yapmam gereken tüm saçmalıkları gerçekleştirmek için bana fazladan bir saat veriyorsun, bazıları öğleden sonra futbol antrenmanı başlamadan önce bile anlamadığım.

2) Fitness. Sürüş yükümü yarıya indirdiğinizde, haftada bir kez, iki kez veya hatta dört kez otomobilimin koltuğuna yapıştırılarak popomun genişlemediğinden emin oluyorsunuz.

3) Beyin gücü. Bana Google takvimime kaç kez eklesem de, takip edemediğim ayrıntıları (saha konumları, jersey renkleri) hatırlatıyorsunuz.

4) Beslenme. Birini paketlemeyi unuttuğumda çocuğuma ekstra atıştırmalıklar sağlıyorsunuz. Sağlıklı olup olmadıkları umrumda değil. Sormuyorum.

5) onaylama. Cumartesi sabahı sabah 8’de kafamın içinde olduğu aynı çılgınca sesle arıyorsunuz, hepsini bir arada tutup tutmadığımı merak ediyorsunuz. Görünüşe göre iyiyiz.

6) Geniş aile. Yavrularınız çocuğumla “araba kardeşleri” haline geldi. Size, doldurmam gereken tüm acil durum formlarına adını verip koyamayacağımı sormak zorunda değilim; Sadece yapıyorum.
”‹
7) Sosyalleşme. Çocuğuma, son yarım saat boyunca onu şoförlü olan kişiye teşekkür etmek için “bir köy alır” tarzında öğretiyorsunuz. Ve çocuğum bu hayati hizmeti kabul etmemeyi öğreniyor.

8 ”‹) Arkadaşlık. Bir oyun izlerken esprili yetişkin sohbeti sunuyorsunuz, böylece sadece çocuğumun onuncu onuncu ”‹ futbol ”‹ Sezonun oyununu izlemiyorum, aynı zamanda ruhumu da besleyebilirim. (Suç yok, evlat.)

9) Topluluk. Kaputumda yaşıyorsun ve bir tutamdaki başka şeylere güvenebilirsiniz. Şehirde yaşamadığınız için çok mutluyum.

Çocuklarımızın faaliyet taahhütleri daha büyük ve daha karmaşık hale gelmeye devam ettikçe, size her zamankinden daha fazla ihtiyacım var.

Keşke herkesin sahip olduğumuzu bulabilse.

Birlikte gidelim. Süreceğim.

Fotoğraf kredisi: Flickr’da ABSC Futbolu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *