Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Gençleriniz, odalarını almalarını istediklerinde sizi duymadıkları gibi davranabilirler, ancak yapıyoruz! Her biri temizleme sürecini daha az çile yapmak için oluşturulan bu dört stratejiyi deneyin – ve çok daha eğlenceli.

Onlara harika bir zaman gösterin. Sınıf-okul çocuklarına bakarken, bir angarya değil, bir oyun gibi temizlik hissettirin. Çocuğunuzun tercih ettiği müziğe koyun veya sadece temizleme zamanı olduğunda şarkı söylediğiniz eğlenceli bir melodi oluşturun, daha sonra oyuncakların yanı sıra ayakkabıların yanı sıra uygun yerlerine kitaplar koyarken bazı aptal dans hareketleri atın. Ve unutmayın, küçük ödüller – bölgesel dondurma salonuna bir yolculuk yapın – motivasyon açısından iş harikalar yaratabilir.

Yerine ne koyun. Bir ay veya mevsimsel olarak, çocuğunuzun odasının içindeki dağınıklık dağını evcilleştirmesine yardımcı olun. Üç kazık yapın: saklayın, bağışlayın, fırlatın. Keepleri saklamak için elinizde plastik kutular veya canlı tuval kutuları bulundurun. Çocuğunuz atmayı veya bağış yapmayı seçemezse, dördüncü çöp kutusu tanımlanmış depolama yapın. Bu kutu tarihle tarihlendirin, ardından içindeki herhangi bir şeyin bir yıl içinde geri kazanılabileceği bir sözleşme ile tavan veya garajda saklayın. Bundan sonra, siz ve çocuğunuz içeriği birlikte bölgesel bir hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz.

Gardırop temizliği dostu yapın. Bit gençlerin gömleklerini, cüppelerini ve ceketlerini, daha düşük bir asılı çubuk ve kalın plastik kancalar kurarak çok daha kolay hale getirin. Sırt çantaları gibi günlük ürünleri depolamak için belirli alanları (yatağın altında kutular, duvar boyunca peg raylar) atayın. Oyun kıyafetleri ve iç çamaşırları, ulaşılması kolay şifoniyer çekmecelerinde düzenleyin, böylece küçük kızartma kıyafetleri kendilerini bırakabilir.

Çarşafları birlikte değiştirin. Cilderinizi yıkayın, sonra çocuklarınızın yatağı yapmada yardım edin. Sayfayı başlarının üzerine çırpın (garantili bir kahkaha jeneratörü) ve sonra onlara tam olarak köşelere nasıl sokulacağını gösterin ve durumları yastıkların üzerinden çekin. Bonus: İşiniz bittiğinde, gençlerinizle yatakta yatmak ve tercih edilen bir fotoğraf kitabını kontrol edin.

“Eğitimde kahramanlarınızı” destekleyen ilgili

Maddi bakım çözümlerinin editörlerinden

Kurucumuz Hakkında

Cascia Talbert telaşlı bir blog yazarı ve Spokane, WA’da yaşayan beş çocuk annesi. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında sağlıklı Mommies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam blogu yerleştirildi. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Ning’deki Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Sağlıklı Momies Media Media ve Talbertzoo.com’daki blogların yaratıcısı. Onunla Facebook.com/theHealthymomsmag ve Twitter.com/cltalbert adresinden uyabilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

§ion=

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu yazıya bağlantı: Gençlerinizi nasıl alabilirsiniz Odalarını temizlemek için!

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *