paylaşmaya zarar verecek!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

*Lütfen, bu bir editoryal olduğunu ve sağlıklı anneler personelindeki herkesin görüşlerini göstermeyebileceğini unutmayın.

Bu Kongre’yi bestelediğimde, cumhurbaşkanı ve ev konuşmacısı Nancy Peloci tarafından önerilen sağlık ve sağlıklı yaşam reformu gideri üzerine oy kullanacak. Demokratlar, Amerikan halkının pahasına gerçekleri gizleyen son derece büyük bir görev yapıyorlar. Potansiyel olarak tehlikeli reformda olabildiğince fazla gerçekleri bir araya getirmeye çalıştım.

Mevcut Rasmussen telefon anketine göre Cuma günü ve Cumartesi gecesi olası seçmenlerin% 41’i planı tercih ederken% 54’e karşı çıkıyor. Neden bu kadar çok Amerikalı plana karşı çıkıyor?

Hepimiz, bu masraf için ödeme yapmak için vergi türünde çok daha fazla para harcamamız gerektiğini anlıyoruz. Amerikan vatandaşları bunu tanımıyor, ancak halihazırda mevcut sağlık ve sağlıklı yaşam bakım sistemi için hükümetin maaş çekimlerimizden çıkardığı parayla ödeme yapıyoruz. Bu para hastanelere (cihazların yanı sıra http://www.wasecurity.com/hospitals/ adresinde verilen malzemeler için) ve ilaç şirketlerine gider. Doktorlar, hastaneler ve ilaç işletmesi, parayı bize tedavi etmek için kullanıyor ve ücretsiz görünüyor.

Bugün Amerika Birleşik Devletleri ekonomik ikliminin 0. altısını tıbba ayırıyor. Eğer bunu böldüğünüzde, işverenlerin katkıları da dahil olmak üzere ev başına yaklaşık 15.000 dolar harcar. Bu yeni sağlık ve sağlık bakım reformu giderleri altında ev başına masrafı azaltmak yerine, hane halkları sigorta kapsamı için zaten olduğundan daha fazla ödemek zorunda kalacaktır. Bu, hem hane halkları hem de piyasadaki ev sağlığı ve sağlık bakım hizmeti için yararlıdır.

Ailelerin sağlık ve sağlıklı yaşam sigortası satın almaları istenecektir. 54.000 dolar kazanan bir hanehalkının, prim, ortak ödemeler ve düşülebilirler için 9.000 dolar (vergi öncesi gelirin% 17’si) ödemesi beklenecektir. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sigortası kapsam programına kaydolmazsanız, IRS sizi keşfedecek ve sizi cezalandıracaktır. (Kaynak Senato Gideri s. 345)

Tam olarak stres, bağırsak sağlığı ve sağlığı ile otoimmünite nasıl bağlı

“Zenginliği yayma” çabalarında ilerleyenler, bir boyutta tüm sağlık ve sağlıklı yaşam planına uyduğunu önerdi. Başka bir deyişle, fayda paketiniz Sağlık ve Sağlık Sekreteri ve insan hizmetleri tarafından size sağlanacaktır. Kendiniz için ödeme yaparsanız veya bir sübvansiyon için hak kazanırsanız, avantajlarınız aynı olacaktır. Milletvekillerimiz, ödeme kabiliyetine göre sağlık ve sağlıklı yaşam kullanımını önlemek istiyor.

Senato gideri “Cadillac planları” na% 40 vergi koyuyor (s. 1.980). İşveren tarafından sağlanan planların yaklaşık beşte biri bu kategori altında sonbaharda olacak. İşverenler, daha iyi plan için ödeme yapmak için vergiyi önlemek için çalışanlarının teminatlarını düşürür veya satın alımdaki ücretleri düşürür.

İnsan hizmetleri düzenlemelerinin yanı sıra sağlık ve zindeliği gerçekleştirmedikçe, doktorlar kişisel sigorta kapsamı sistemine katılmayacaktır. Hükümet doktorlarınızın kararlarını yönetecektir.

Sağlık ve sağlıklı yaşam gideri de hastanelere ve uzun vadede hepimize zarar verecektir. Yeni yönergeler hastaneleri parasal sıkıntıya sokacak. personnel will be cut, they will have less devices as well as we will suffer.

Sağlık ve sağlık bakım gideri, otomatik maliyetlerin azaltılması için bağımsız bir Medicare danışma tazminatı oluşturur. households will not get as much care as people in Medicare currently get.

You as well as your household will no longer have a ideal to privacy. whatever that occurs in your doctors’ office will be needed to be recorded in an electronic data base that can send the info to insurers as well as other medical offices. (Senate bill, p. 62-66).

According to the Republican Caucus on the committee on the Budget, in buy to pay for this costly piece of regulations the tax hikes will be so high that people will lose their jobs, as well as “the growth of entitlement costs will accelerate the nation’s march toward bankruptcy.”

” approximately $2.4 trillion in new entitlement costs in the ten-year window when the new entitlement is implemented. $466 billion for federal subsidies to purchase government-run health and wellness coverage.
$434 in extra costs for Medicaid ($48 billaşırı maliyetli iyon aile üyesi Senato faturası), bu yıl zaten yüzde 23 büyüyen bir program ve ayrıca nakit sıkıntısı belirten bütçeleri daha da kötüleştiriyor.
Tarihteki en büyük vergi artışını temsil eden 569,2 milyar dolar yeni vergi artışları.
Maliyette en büyük tek vergi zammı- 210 milyar dolar- Medicare bordro vergisinde iş yaratan ücretlerin yanı sıra küçük hizmetlerin yanı sıra web yatırım gelirinde% 3,8’lik yeni bir Sertax’ın% 0,9’luk bir artışından kaynaklanmaktadır.
Bu süreçler için eşik miktarları enflasyon için endekslenmez, vergiler bugün “varlıklı” bireylere yönelik olmasına rağmen, zaman içinde çok daha fazla orta gelirli birey gibi, tıpkı alternatif minimum gibi çok daha fazla vuracaklarını gösterir. vergi. Örneğin, bugün 100.000 dolar kazanan özel bir kazanç, yirmi yıl içinde 200.000 dolarlık eşiğe itilecek ve yıllık enflasyon oranı yüzde 3,5 oranında varsayılacaktı.
Bu yeni vergiler, bireyler için önerilen vergi zammlarının yanı sıra, idarelerin bütçesinde detaylandırılan hizmetlerin üstünde olacak, tıpkı ekonomik iklimin ortaya çıkması için zor zamanlar geçirdiği gibi, büyüme üzerindeki genel sürüklemeyi ve görev geliştirmeyi artıracak. Mükemmel depresyonu göz önünde bulundurarak en kötü gerilemeden. ” (H.R 4872’nin Kaynak CBO Ön Gider Alıntı, Cumhuriyetçi Bütçe Komitesi)

Bu maliyetli gereksiz sağlık ve sağlık bakım planı nedeniyle çocuklarımın daha yüksek vergilerden ve daha az görevden deneyimlemelerini istemiyorum. Kurucular, federal hükümetin vatandaşlarının özel haklarından uzak durması gerektiğine inanıyorlardı. Hükümetimin bana hangi hekimi görebileceğimi veya tam olarak çocukumun ne kadar sağlık ve sağlıklı yaşam tedavisi tedavisine hak kazandığını söylemesini istemiyorum. Ailem için en iyi çalışan Sağlık ve Sağlık Bakım Planını seçebilmek istiyorum.

İlgili Bahar Çamaşır Çarşısı Temizleyici Mücadelesi

Ne düşünüyorsun? Bakış açınıza değer veriyorum ve bu konuyla ilgili bir tartışmaya açıkım.

İlgili Gönderi: Uzun Vadeli Bakımda Hemşirelik Direktörü Görevleri.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: Neden Sağlık ve Sağlık Bakım reformu gideri Amerikan ailelerine zarar verecektir

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *