Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

2012 için kişisel bir hedefim, bir kez daha bikini giyebilmektir. En son bikini giydiğimde üniversitedeyken geri döndüm. Şimdi beş çocuğa sahip olduktan sonra vücudum aynı değil. Ancak, şekil almaya, vücudum hakkında rahat hissetmeye kararlıyım ve 11 Mayıs 2012’deki 34. doğum günümde bir kez daha bikini giyiyorum.

Sonra hepinizi düşünmeliyim. Sadık okuyucularımdan kaç tanesi bu aynı hedefi paylaşıyor? Bikini’yi Baharda Birlikte Hazır Olalım! Ve sizi motive etmek için Healthy Moms dergisi yol boyunca harika ödüller verecek.

Katılmak için tek yapmanız gereken bu blog etkinliği hakkında blog ve bağlantınızdan ayrılıyor. Bahar tarafından hazır bikini olmak için bazı hedefleriniz varsa, bunları bir blog gönderisinde paylaşın. Ya da bir bikini giymekten rahat hissediyorsanız, bugün bulunduğunuz yere nasıl geldiğinize dair sağlıklı ipuçlarınızı paylaşın. Kendinize ve kendi bedeninize ince, formda ve kendinden emin olmak için ne yaparsınız?

Her Cuma bikini hazır olmak için ipuçlarımı ve yolculuğumu paylaşacağım. Eşantiyonlara birden fazla giriş göndermek için her hafta bununla ilgili blog yazın. Hangi ödülleri verdiğimizi öğrenmek için Healthy Moms Magazine, Twitter sayfamızda (#bikiniready), Facebook veya Blog Frog topluluğunda tekrar kontrol edin. Bir ödül göndererek blogunuz, işletmeniz veya web siteniz için ücretsiz PR de alabilirsiniz.

Covid-19 ortamında ve otoimmünitede iş dünyasıyla ilgili

İlkbaharda bikini hazır olmak ister misin? Katılmak ve hediyeye ücretsiz bir giriş almak istiyorsanız, bağlantınızı blogunuza bırakın. Siteniz için düğmemizi almayı unutmayın!

http://www.inlinkz.com/cs.php?id=116877

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Annenin Doğal Sağlık ve Sağlık Mağazası’nı yönetiyor ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

Bu yazıya bağlantı: Yani bikini hazır olmak istiyorsunuz İlkbaharda?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *